We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VX8618.521 Rittal TOP-MOUNTING MODULE FOR WD 1000X600MM H: 200 MM
MPN: VX8618.521
Alt. SKU: 8618521
Special Price
£471.98
£393.32
Regular Price
£555.28
VX Top mounting module, for WD: 1000x600 mm
| Manufacturer Part Number | VX8618.521 |
|---|---|
| Height | 200mm |
| Width | 1000mm |
| Depth | 600mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | VX |
| Enclosure Type | Accessories |
| Alternative Product SKU | 8618521 |
| Barcode | 4028177957596 |
Write Your Own Review