We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VX IT5329.190 Rittal VX IT Empty Ral 7035 WxHxD 600X2000X600
MPN: VX IT5329.190
Alt. SKU: 5329190
Special Price
£870.04
£725.03
Regular Price
£1,023.58
This product replaces this item:
VX IT5329.190 Rittal VX IT Empty Ral 7035 WxHxD 600X2000X600
| Manufacturer Part Number | VX IT5329.190 |
|---|---|
| Height | 2000mm |
| Width | 600mm |
| Depth | 600mm |
| HS Code | 94032080 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | VX IT |
| Alternative Product SKU | 5329190 |
Write Your Own Review