We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VX IT5326.190 Rittal VX IT Empty Ral 7035 WxHxD 600X1200X600
MPN: VX IT5326.190
Alt. SKU: 5326190
Special Price
£717.92
£598.27
Regular Price
£844.62
This product replaces this item:
VX IT5326.190 Rittal VX IT Empty Ral 7035 WxHxD 600X1200X600
| Manufacturer Part Number | VX IT5326.190 |
|---|---|
| Height | 1200mm |
| Width | 600mm |
| Depth | 600mm |
| HS Code | 94032080 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | VX IT |
| Alternative Product SKU | 5326190 |
Write Your Own Review