We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VX IT5309.126 Rittal VX IT Std. Ral 7035 WxHxD 800X2000X1000
MPN: VX IT5309.126
Alt. SKU: 5309126
Special Price
£1,441.91
£1,201.59
Regular Price
£1,696.37
This product replaces this item:
VX IT5309.126 Rittal VX IT Std. Ral 7035 WxHxD 800X2000X1000
| Manufacturer Part Number | VX IT5309.126 |
|---|---|
| Height | 2000mm |
| Width | 800mm |
| Depth | 1000mm |
| HS Code | 94032080 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | VX IT |
| Alternative Product SKU | 5309126 |
Write Your Own Review