We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VX IT5307.134 Rittal VX IT Std. Ral 7035 WxHxD 800X2000X800
MPN: VX IT5307.134
Alt. SKU: 5307134
Special Price
£1,320.23
£1,100.19
Regular Price
£1,553.21
This product replaces this item:
VX IT5307.134 Rittal VX IT Std. Ral 7035 WxHxD 800X2000X800
| Manufacturer Part Number | VX IT5307.134 |
|---|---|
| Height | 2000mm |
| Width | 800mm |
| Depth | 800mm |
| HS Code | 94032080 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | VX IT |
| Alternative Product SKU | 5307134 |
Write Your Own Review