We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VX IT5301.334 Rittal Gland plate module, multi-piece, with brush strip, super-airtight, Vented, 600mm
MPN: VX IT5301.334
Alt. SKU: 5301334
Special Price
£90.36
£75.30
Regular Price
£106.31
VX IT5301.334 Rittal Gland plate module, multi-piece, with brush strip, super-airtight, Vented, 600mm
| Manufacturer Part Number | VX IT5301.334 |
|---|---|
| Width | 600mm |
| Depth | 237.5mm |
| HS Code | 73269098 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | VX IT |
| Material | Metal |
| Alternative Product SKU | 5301334 |
| Barcode | 4028177950863 |
| Suitable for enclosure building width | 600mm |
Write Your Own Review