We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VX IT5301.330 Rittal Gland plate module, Vented, 600 mm
MPN: VX IT5301.330
Alt. SKU: 5301330
Special Price
£44.95
£37.46
Regular Price
£52.88
VX IT5301.330 Rittal Gland plate module, Vented, 600 mm
| Manufacturer Part Number | VX IT5301.330 |
|---|---|
| Width | 600mm |
| Depth | 237.5mm |
| HS Code | 73269098 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | VX IT |
| Material | Metal |
| Alternative Product SKU | 5301330 |
| Barcode | 4028177950825 |
| Suitable for enclosure building width | 600mm |
Write Your Own Review