We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CDL200001R0002 ABB End cap PS-END 1
MPN: 2CDL200001R0002
Alt. SKU: PS-END1
Special Price
£1.26
£1.05
Regular Price
£2.29
2CDL200001R0002 ABB End cap PS-END 1
| Manufacturer Part Number | 2CDL200001R0002 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | PS-END1 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 4016779570114 |
| HS Code | 85369010 |
| Height | 85mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 50mm |
| Packed Quantity | 50 |
| Country of Manufacture | Germany |
Write Your Own Review