We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CSM142120R1201 ABB Residual Current Monitor RD2 - Type A
MPN: 2CSM142120R1201
Alt. SKU: RD2
Special Price
£311.30
£259.42
Regular Price
£478.92
2CSM142120R1201 ABB Residual Current Monitor RD2 - Type A
| Manufacturer Part Number | 2CSM142120R1201 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | RD2 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8012542058007 |
| HS Code | 85364190 |
| Height | 103mm |
| Width | 41mm |
| Depth | 80mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Romania |
Write Your Own Review