We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA164219R1001 ABB PNG1-S Neutral conductor N with screw terminals size G1
MPN: 1SCA164219R1001
Alt. SKU: PNG1-S
£10.84
£9.03
1SCA164219R1001 ABB PNG1-S Neutral conductor N with screw terminals size G1
| Alternative Product SKU | PNG1-S |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1SCA164219R1001 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019934051 |
| Range | OT Plus |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 70mm |
| Width | 165mm |
| Depth | 165mm |
| HS Code | 85389099 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review