We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA162604R1001 ABB TSG2-1 Terminal cover transparent for size G2 1 Pole version
MPN: 1SCA162604R1001
Alt. SKU: TSG2-1
£7.38
£6.15
1SCA162604R1001 ABB TSG2-1 Terminal cover transparent for size G2 1 Pole version
| Alternative Product SKU | TSG2-1 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1SCA162604R1001 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019926308 |
| Number of Poles | 1 Pole |
| Range | OT Plus |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 45mm |
| Width | 165mm |
| Depth | 165mm |
| HS Code | 85389099 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review