We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CSR275189R1254 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DS201 M 110V - 1P+N - 30 mA - 25 A - C - Type A
MPN: 2CSR275189R1254
Alt. SKU: DS201 M C25 A30 110V
Special Price
£138.40
£115.33
Regular Price
£230.66
2CSR275189R1254 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DS201 M 110V - 1P+N - 30 mA - 25 A - C - Type A
| Manufacturer Part Number | 2CSR275189R1254 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | DS201 M C25 A30 110V |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8012542581116 |
| HS Code | 85363030 |
| Height | 80mm |
| Width | 40mm |
| Depth | 106mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review