We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CSR255170R1204 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DSH201 - 1P+N - 30 mA - 20 A - C - Type A
MPN: 2CSR255170R1204
Alt. SKU: DSH201 C20 A30
Special Price
£64.07
£53.39
Regular Price
£106.78
2CSR255170R1204 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DSH201 - 1P+N - 30 mA - 20 A - C - Type A
| Manufacturer Part Number | 2CSR255170R1204 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | DSH201 C20 A30 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8012542236535 |
| HS Code | 85363030 |
| Height | 80mm |
| Width | 40mm |
| Depth | 106mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review