We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CDS200982R0002 ABB Shunt trip 110…415V
MPN: 2CDS200982R0002
Alt. SKU: S3C-A2
Special Price
£39.52
£32.93
Regular Price
£71.84
2CDS200982R0002 ABB Shunt trip 110…415V
| Manufacturer Part Number | 2CDS200982R0002 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | S3C-A2 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 4053546116663 |
| HS Code | 85365080 |
| Height | 93mm |
| Width | 38mm |
| Depth | 80mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
Write Your Own Review