We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SDA105026R1 ABB HTC XT5 4p
MPN: 1SDA105026R1
Alt. SKU: HTC XT5 4p
Special Price
£61.63
£51.36
Regular Price
£94.82
1SDA105026R1 ABB HTC XT5 4p
| Manufacturer Part Number | 1SDA105026R1 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | HTC XT5 4p |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8015644071189 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 145mm |
| Width | 130mm |
| Depth | 135mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review