We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SDA066325R1 ABB SOR-C XT1..XT4 F/P 220-240Vac-220-250Vdc
MPN: 1SDA066325R1
Alt. SKU: SOR-C XT1..XT4 F/P 220-240Vac-220-250Vdc
Special Price
£89.04
£74.20
Regular Price
£136.99
1SDA066325R1 ABB SOR-C XT1..XT4 F/P 220-240Vac-220-250Vdc
| Manufacturer Part Number | 1SDA066325R1 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | SOR-C XT1..XT4 F/P 220-240Vac-220-250Vdc |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8015644692193 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 140mm |
| Width | 110mm |
| Depth | 60mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review