We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA140414R1001 ABB OTS160G1L3 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA140414R1001
Alt. SKU: OTS160G1L3
Special Price
£5.76
£4.80
Regular Price
£8.87
1SCA140414R1001 ABB OTS160G1L3 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA140414R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS160G1L3 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019681948 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 85mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 65mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review