We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA114766R1001 ABB OSS160GG1S/3 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA114766R1001
Alt. SKU: OSS160GG1S/3
Special Price
£10.76
£8.97
Regular Price
£16.56
1SCA114766R1001 ABB OSS160GG1S/3 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA114766R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OSS160GG1S/3 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019471921 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 170mm |
| Width | 35mm |
| Depth | 80mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review