We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA105461R1001 ABB OTPS80FP FOURTH POLE
MPN: 1SCA105461R1001
Alt. SKU: OTPS80FP
Special Price
£10.81
£9.01
Regular Price
£16.63
1SCA105461R1001 ABB OTPS80FP FOURTH POLE
| Manufacturer Part Number | 1SCA105461R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTPS80FP |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019394022 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 65mm |
| Width | 20mm |
| Depth | 80mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review