We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA105328R1001 ABB OHYS3RH HANDLE
MPN: 1SCA105328R1001
Alt. SKU: OHYS3RH
Special Price
£6.79
£5.66
Regular Price
£10.44
1SCA105328R1001 ABB OHYS3RH HANDLE
| Manufacturer Part Number | 1SCA105328R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OHYS3RH |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019412481 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 48mm |
| Width | 48mm |
| Depth | 36mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Lithuania |
Write Your Own Review