We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SV9690.043 Rittal VX ESS Energy Storage Enclosure WxHxD: 800X2000X800 mm, With Door, Rear Panel, Interior Fit-Out
MPN: SV9690.043
Alt. SKU: 9690043
Special Price
£1,130.47
£942.06
Regular Price
£1,329.96
SV9690.043 Rittal VX ESS Energy Storage Enclosure WxHxD: 800X2000X800 mm, With Door, Rear Panel, Interior Fit-Out
| Manufacturer Part Number | SV9690.043 |
|---|---|
| Height | 2000mm |
| Width | 800mm |
| Depth | 800mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | SV |
| Alternative Product SKU | 9690043 |
Write Your Own Review