We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3322.720 Rittal SK Pleated Filter IP54, For Fan-And-Filter Units/Outlet Filters 3238.XXX, WxHxD: 114X114X14 mm
MPN: SK3322.720
Alt. SKU: 3322720
Special Price
£34.58
£28.82
Regular Price
£40.68
SK3322.720 Rittal SK Pleated Filter IP54, For Fan-And-Filter Units/Outlet Filters 3238.XXX, WxHxD: 114X114X14 mm
| Manufacturer Part Number | SK3322.720 |
|---|---|
| Height | 114mm |
| Width | 114mm |
| Depth | 14mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 5 |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3322720 |
Write Your Own Review