We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3313.610 Rittal SK Liquid Cooling Unit LCU CW, L24/W15: 7.9 Kw, WxHxD: 110X1866.5X756 mm
MPN: SK3313.610
Alt. SKU: 3313610
Special Price
£5,371.62
£4,476.35
Regular Price
£6,319.55
This product replaces these items:
SK3313.610 Rittal SK Liquid Cooling Unit LCU CW, L24/W15: 7.9 Kw, WxHxD: 110X1866.5X756 mm
| Manufacturer Part Number | SK3313.610 |
|---|---|
| Height | 1866.5mm |
| Width | 110mm |
| Depth | 756mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3313610 |
Write Your Own Review