We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3245.800 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, Emc, 931 M³/H, 200 V - 240 V, 1~, 50 Hz/60 Hz, WxHxD 323 X 323 X 161 mm, Ral 7035
MPN: SK3245.800
Alt. SKU: 3245800
Special Price
£745.67
£621.39
Regular Price
£877.26
This product replaces this item:
SK3245.800 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, Emc, 931 M³/H, 200 V - 240 V, 1~, 50 Hz/60 Hz, WxHxD 323 X 323 X 161 mm, Ral 7035
| Manufacturer Part Number | SK3245.800 |
|---|---|
| Height | 323mm |
| Width | 323mm |
| Depth | 161mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Product Range | Blue e+ |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3245800 |
Write Your Own Review