We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3244.740 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 867/910 M³/H, 400 V, 3~, 50 Hz/60 Hz, WxHxD 323 X 323 X 156 mm, Ral 7035
MPN: SK3244.740
Alt. SKU: 3244740
Special Price
£332.71
£277.26
Regular Price
£391.43
This product replaces this item:
SK3244.740 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 867/910 M³/H, 400 V, 3~, 50 Hz/60 Hz, WxHxD 323 X 323 X 156 mm, Ral 7035
| Manufacturer Part Number | SK3244.740 |
|---|---|
| Height | 323mm |
| Width | 323mm |
| Depth | 156mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Product Range | Blue e+ |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3244740 |
Write Your Own Review