We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3241.724 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 272 M³/H, 24 V (DC), WxHxD 255 X 255 X 129 mm, Ral 7035
MPN: SK3241.724
Alt. SKU: 3241724
Special Price
£302.23
£251.86
Regular Price
£355.56
This product replaces this item:
SK3241.724 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 272 M³/H, 24 V (DC), WxHxD 255 X 255 X 129 mm, Ral 7035
| Manufacturer Part Number | SK3241.724 |
|---|---|
| Height | 255mm |
| Width | 255mm |
| Depth | 129mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Product Range | Blue e+ |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3241724 |
Write Your Own Review