We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3240.724 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 218 M³/H, 24 V (DC), WxHxD 255 X 255 X 129 mm, Ral 7035
MPN: SK3240.724
Alt. SKU: 3240724
Special Price
£246.50
£205.42
Regular Price
£290.00
This product replaces this item:
SK3240.724 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 218 M³/H, 24 V (DC), WxHxD 255 X 255 X 129 mm, Ral 7035
| Manufacturer Part Number | SK3240.724 |
|---|---|
| Height | 255mm |
| Width | 255mm |
| Depth | 129mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Product Range | Blue e+ |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3240724 |
Write Your Own Review