We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3239.800 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, Emc, 100/115 M³/H, 230 V, 1~, 50 Hz/60 Hz, WxHxD 204 X 204 X 105 mm, Ral 7035
MPN: SK3239.800
Alt. SKU: 3239800
Special Price
£322.37
£268.64
Regular Price
£379.26
This product replaces this item:
SK3239.800 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, Emc, 100/115 M³/H, 230 V, 1~, 50 Hz/60 Hz, WxHxD 204 X 204 X 105 mm, Ral 7035
| Manufacturer Part Number | SK3239.800 |
|---|---|
| Height | 204mm |
| Width | 204mm |
| Depth | 105mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Product Range | Blue e+ |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3239800 |
Write Your Own Review