We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
SK3239.724 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 110 M³/H, 24 V (DC), WxHxD 204 X 204 X 105 mm, Ral 7035
MPN: SK3239.724
Alt. SKU: 3239724
Special Price
£192.13
£160.11
Regular Price
£226.04
This product replaces this item:
SK3239.724 Rittal SK Blue E+ Fan-And-Filter Unit, 110 M³/H, 24 V (DC), WxHxD 204 X 204 X 105 mm, Ral 7035
| Manufacturer Part Number | SK3239.724 |
|---|---|
| Height | 204mm |
| Width | 204mm |
| Depth | 105mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Product Range | Blue e+ |
| Range | SK |
| Alternative Product SKU | 3239724 |
Write Your Own Review