We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
RX9360.150 Rittal RiLineX basic module, 3-pole
MPN: RX9360.150
Alt. SKU: 9360150
Special Price
£70.55
£58.79
Regular Price
£82.99
RX9360.150 Rittal RiLineX basic module, 3-pole, L = 54 mm
| Manufacturer Part Number | RX9360.150 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | 9360150 |
| Manufacturer | Rittal |
| Barcode | 4028177997271 |
| HS Code | 85369010 |
| Number of Poles | 6 pole |
| Busbar distance | 60mm |
| Range | RX |
| Height | 246mm |
| Width | 54mm |
| Depth | 49mm |
| Packed Quantity | 6 |
Write Your Own Review