VX8001.223 Rittal GLAND PLAWD: 690X275 MM FOR ENCLOSURE WIDTH: 800 MM
MPN: VX8001.223
Alt. SKU: 8001223
VX Gland plate, WD: 800x275 mm
More Information
Manufacturer Part Number VX8001.223
Width 690mm
Depth 275mm
Manufacturer Rittal
Packed Quantity 1
Range VX
Enclosure Type Accessories
Alternative Product SKU 8001223
Barcode 4028177948785
Write Your Own Review
You're reviewing:VX8001.223 Rittal GLAND PLAWD: 690X275 MM FOR ENCLOSURE WIDTH: 800 MM