We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA163417R1001 ABB OT25G1-3BS Switch-disconnector OT Plus 25 A, size G1, 3-pole, incl. handle
MPN: 1SCA163417R1001
Alt. SKU: OT25G1-3BS
£32.51
£27.09
1SCA163417R1001 ABB OT25G1-3BS Switch-disconnector OT Plus 25 A, size G1, 3-pole, incl. handle
- Datasheet for 1SCA163417R1001 OT25G1-3BS Switch-disconnector OT Plus 25 A, size G1, 3-pole, incl. handle
- Auxiliary Information for 1SCA163417R1001 OT25G1-3BS Switch-disconnector OT Plus 25 A, size G1, 3-pole, incl. handle
- Conformity Documents for 1SCA163417R1001 OT25G1-3BS Switch-disconnector OT Plus 25 A, size G1, 3-pole, incl. handle
- Conformity Documents for 1SCA163417R1001 OT25G1-3BS Switch-disconnector OT Plus 25 A, size G1, 3-pole, incl. handle
- 3D file for 1SCA163417R1001 OT25G1-3BS Switch-disconnector OT Plus 25 A, size G1, 3-pole, incl. handle
| Alternative Product SKU | OT25G1-3BS |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1SCA163417R1001 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019931043 |
| Range | OT Plus |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 71mm |
| Width | 37mm |
| Depth | 37mm |
| HS Code | 85365080 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review