We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH137001R1144 ABB NF44E-11 Contactor 44A 24-60V AC/DC Coil
MPN: 1SBH137001R1144
Alt. SKU: NF44E-11
Special Price
£63.58
£52.98
Regular Price
£97.81
1SBH137001R1144 ABB NF44E-11 Contactor 44A 24-60V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH137001R1144 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NF44E-11 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NF |
| Barcode | 3471523100718 |
Write Your Own Review