We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1313911R0105 ABB VBC7A-30-10-05 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
MPN: GJL1313911R0105
Alt. SKU: VBC7A-30-10-05
Special Price
£87.53
£72.94
Regular Price
£134.66
GJL1313911R0105 ABB VBC7A-30-10-05 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
| Manufacturer Part Number | GJL1313911R0105 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 96.2mm |
| Depth | 46.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | VBC7A-30-10-05 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614192500 |
Write Your Own Review