We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1313911R0001 ABB VBC7A-40-00-01 Mini Contactor 4-Pole 4NO Reversing
MPN: GJL1313911R0001
Alt. SKU: VBC7A-40-00-01
Special Price
£91.03
£75.86
Regular Price
£140.05
GJL1313911R0001 ABB VBC7A-40-00-01 Mini Contactor 4-Pole 4NO Reversing
| Manufacturer Part Number | GJL1313911R0001 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 96.2mm |
| Depth | 46.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | VBC7A-40-00-01 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614480829 |
Write Your Own Review