We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1313061R6102 ABB TBC7-30-10-62 Mini Contactor 3-Pole 3NO
MPN: GJL1313061R6102
Alt. SKU: TBC7-30-10-62
Special Price
£89.89
£74.91
Regular Price
£138.29
GJL1313061R6102 ABB TBC7-30-10-62 Mini Contactor 3-Pole 3NO
| Manufacturer Part Number | GJL1313061R6102 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 52.5mm |
| Depth | 46.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | TBC7-30-10-62 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614224799 |
Write Your Own Review