We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1311919R0101 ABB VB7A-30-10-P-01 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
MPN: GJL1311919R0101
Alt. SKU: VB7A-30-10-P-01
Special Price
£93.56
£77.97
Regular Price
£143.94
GJL1311919R0101 ABB VB7A-30-10-P-01 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
| Manufacturer Part Number | GJL1311919R0101 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 96.2mm |
| Depth | 47.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | VB7A-30-10-P-01 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614157493 |
Write Your Own Review