We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1311903R8010 ABB VB7-30-01-F-80 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
MPN: GJL1311903R8010
Alt. SKU: VB7-30-01-F-80
Special Price
£94.12
£78.43
Regular Price
£144.79
GJL1311903R8010 ABB VB7-30-01-F-80 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
| Manufacturer Part Number | GJL1311903R8010 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 96.2mm |
| Depth | 46.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | VB7-30-01-F-80 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614191374 |
Write Your Own Review