We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1213919R0101 ABB VBC6A-30-10-P-01 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
MPN: GJL1213919R0101
Alt. SKU: VBC6A-30-10-P-01
Special Price
£64.57
£53.81
Regular Price
£99.35
GJL1213919R0101 ABB VBC6A-30-10-P-01 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
| Manufacturer Part Number | GJL1213919R0101 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 96.2mm |
| Depth | 47.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | VBC6A-30-10-P-01 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614053894 |
Write Your Own Review