We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1213901R0011 ABB VBC6-30-01-01 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
MPN: GJL1213901R0011
Alt. SKU: VBC6-30-01-01
Special Price
£67.69
£56.41
Regular Price
£104.15
GJL1213901R0011 ABB VBC6-30-01-01 Mini Contactor 3-Pole 3NO Reversing
| Manufacturer Part Number | GJL1213901R0011 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 96.2mm |
| Depth | 46.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | VBC6-30-01-01 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614053689 |
Write Your Own Review