We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJH1213061R6312 ABB TKC6-31Z-62 Mini Contactor 3NO 1NC
MPN: GJH1213061R6312
Alt. SKU: TKC6-31Z-62
Special Price
£82.91
£69.09
Regular Price
£127.55
GJH1213061R6312 ABB TKC6-31Z-62 Mini Contactor 3NO 1NC
| Manufacturer Part Number | GJH1213061R6312 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 52.5mm |
| Depth | 46.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | TKC6-31Z-62 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614224744 |
Write Your Own Review