We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJH1213009R0311 ABB KC6-31Z-P-01 Mini Contactor 3NO 1NC
MPN: GJH1213009R0311
Alt. SKU: KC6-31Z-P-01
Special Price
£26.64
£22.20
Regular Price
£40.98
GJH1213009R0311 ABB KC6-31Z-P-01 Mini Contactor 3NO 1NC
| Manufacturer Part Number | GJH1213009R0311 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 45.5mm |
| Width | 47.5mm |
| Depth | 51.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | KC6-31Z-P-01 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614050152 |
Write Your Own Review