We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJH1213001R7312 ABB K6S-31Z-2.8-72 Mini Contactor 3NO 1NC
MPN: GJH1213001R7312
Alt. SKU: K6S-31Z-2.8-72
Special Price
£26.54
£22.12
Regular Price
£40.84
GJH1213001R7312 ABB K6S-31Z-2.8-72 Mini Contactor 3NO 1NC
| Manufacturer Part Number | GJH1213001R7312 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 52.5mm |
| Depth | 46.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | K6S-31Z-2.8-72 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614185403 |
Write Your Own Review