We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJH1211009R8220 ABB K6-22Z-P-80 Mini Contactor 8-Pole 2NO 2NC
MPN: GJH1211009R8220
Alt. SKU: K6-22Z-P-80
Special Price
£26.63
£22.19
Regular Price
£40.97
GJH1211009R8220 ABB K6-22Z-P-80 Mini Contactor 8-Pole 2NO 2NC
| Manufacturer Part Number | GJH1211009R8220 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 45.5mm |
| Width | 47.5mm |
| Depth | 51.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | K6-22Z-P-80 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614153341 |
Write Your Own Review