DOLR7.5400 Lovato reversing dol starter 7.5kw plastic enclosed 400vac
MPN: DOLR7.5400
Alt. SKU: DOLR75400
Please contact us for a delivery time
More Information
Manufacturer Part Number DOLR7.5400
HS Code 85371098
KW Rating 7.5kW
Enclosed Yes
Coil Voltage 400V
Manufacturer Lovato
Amperage 18A