We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
AX6321.050 AX Operating housing for TFT up to 24" WHD: 650x450x155 mm
MPN: AX6321.050
Alt. SKU: 6321050
Special Price
£486.10
£405.08
Regular Price
£571.87
AX Operating housing, for desktop TFT up to 24", WHD: 650x450x155 mm, sheet steel, aluminium handle strips
| Manufacturer Part Number | AX6321.050 |
|---|---|
| Height | 450mm |
| Width | 650mm |
| Depth | 155mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AX |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Alternative Product SKU | 6321050 |
| Barcode | 4028177923249 |
Write Your Own Review