We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
AX2473.010 AX Protection canopy for WD: 600x210 mm stainless steel
MPN: AX2473.010
Alt. SKU: 2473010
Special Price
£108.84
£90.70
Regular Price
£128.05
AX Prot. roof, for WD: 600x210 mm, stainless steel
| Manufacturer Part Number | AX2473.010 |
|---|---|
| Height | 37mm |
| Width | 600mm |
| Depth | 210mm |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AX |
| Alternative Product SKU | 2473010 |
| Barcode | 4028177938236 |
Write Your Own Review