We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
AX2394.400 Rittal AX Rail for interior installation, for D: 400 mm
MPN: AX2394.400
Alt. SKU: 2394400
Special Price
£41.05
£34.21
Regular Price
£48.30
AX2394.400 Rittal AX Rail for interior installation, for D: 400 mm
| Manufacturer Part Number | AX2394.400 |
|---|---|
| Height | 45.5mm |
| Width | 476mm |
| Depth | 10mm |
| HS Code | 73269098 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Material | Metal |
| Alternative Product SKU | 2394400 |
| Barcode | 4028177965720 |
| Colour | Zinc |
| RAL-number | 9006 |
| Device type | Mounting rail |
Write Your Own Review