We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
AX2394.350 Rittal AX Rail for interior installation, for D: 350 mm
MPN: AX2394.350
Alt. SKU: 2394350
Special Price
£39.24
£32.70
Regular Price
£46.16
AX2394.350 Rittal AX Rail for interior installation, for D: 350 mm
| Manufacturer Part Number | AX2394.350 |
|---|---|
| Height | 45.5mm |
| Width | 376mm |
| Depth | 10mm |
| HS Code | 73269098 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Material | Metal |
| Alternative Product SKU | 2394350 |
| Barcode | 4028177965713 |
| Colour | Zinc |
| RAL-number | 9006 |
| Device type | Mounting rail |
Write Your Own Review