We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
AX2394.250 Rittal AX Rail for interior installation, for D: 250 mm
MPN: AX2394.250
Alt. SKU: 2394250
Special Price
£35.66
£29.72
Regular Price
£41.96
AX2394.250 Rittal AX Rail for interior installation, for D: 250 mm
| Manufacturer Part Number | AX2394.250 |
|---|---|
| Height | 45.5mm |
| Width | 276mm |
| Depth | 10mm |
| HS Code | 73269098 |
| Manufacturer | Rittal |
| Packed Quantity | 1 |
| Material | Metal |
| Alternative Product SKU | 2394250 |
| Barcode | 4028177965690 |
| Colour | Zinc |
| RAL-number | 9006 |
| Device type | Mounting rail |
Write Your Own Review